• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 136 m2
  • Floor: 12

Apartament 2+1 në shitje te “Fusha e Aviacionit”

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ka një sipërfaqe totale prej 136 m2

Ndodhet në katin e XII-të të objektit

Apartamenti ka planimetri perfekte dhe orientim Jug-Perëndim,gjë që bën të jetë i ndricuar gjatë gjithë ditës.

Ndërtimi është i një standardi bashkëkohor, i cili i përgjigjet kushteve dhe kërkesave të klienteve

I pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme nga rruga Dritan Hoxha dhe 21 Dhjetori.

Kompleksi është i pajisur me hapësira kreative dhe gjelbërim dheoforn të gjitha facilitet e nevojshme

Cmimi i shitjes 180000 euro

ID : PRO5384
Address: Fusha e Aviacionit
City: Tirana
Zone: Fusha e Aviacionit
Price:180,000 €
Area: 136 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 12

Similar Properties

Apartament 2+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit” Clover Residence

Tirana, Fusha e Aviacionit
184,100 €
ID: PRO6510 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 132 m2 Floor: 4

Apartament 1+1 në shitje në Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
92,375 €
ID: PRO6497 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 74 m2 Floor: 5

Apartament 2+1 në shitje te Ish Fusha e Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
164,175 €
ID: PRO6450 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 109 m2 Floor: 1