• Camere da letto: 2
  • Bagni: 2
  • 115 m2
  • Piano: 2

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Barrikadave”

Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 115 m2

Ndodhet në katin e II-të të një ndërtim të viteve të fundit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Në apartament vlejnë për tu theksuar investimi i ngurtë të të gjitha instalimeve elektrike dhe hidraulike, vetratat janë të gjitha me xham duplex dhe me gaz argon që mundëson përvec se izolimit akustik edhe një izolim termik për temperatura sa më optimale neë apartament

Mobilimi është bërë i ri dhe është i një cilësie të lartë

Zona ku ndodhet apartamenti është zonë elitare e cila të ofron një sërë facilitetesh si linja urbane,supermarkete,farmaci,akses të shpejtë me rrugë kryesore të kryeqytetit

Cmimi i qirasë 700 euro/muaj

ID : PRO5236
Indirizzo: Rruga e Barrikadave
Città: Tirana
Zona: Rruga e Barrikadave
Prezzo:700 €
Superficie: 115 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 2
Piano: 2

Proprietà simili

Appartamento con due camere da letto in affitto in "Barricades Street"

Tirana, Rruga e Barrikadave
1,200 € / Mese
ID: PRO5883 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 130 m2 Piano: 10

Bilocale in affitto a "Rruga e Barricadave"

Tirana, Rruga e Barrikadave
430 € / Mese
ID: PRO5848 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 55 m2 Piano: 3