• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 70 m2
  • Floor: 4

Jepet me qira kati I katërt i një vile në \'\'Rrugën 3 Vellezerit Kondi\"
Apartamenti ka një hapësirë të bollshme dhe organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe nje verandë të madhe.
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme prane rruges se Elbasanit, një zonë që të ofron shumë facilitete të shumta si supermarkete, bare, farmaci etj.
Apartamenti ka nje super pamje nga qyteti i Tiranes pasi gjendet ne koder.
Apartamenti jepet pjesërisht I mobiluar.
Çmimi 25.000 leke/muaj

ID : PRO3097
Address: Rruga e Elbasanit
City: Tirana
Zone: Rruga e Elbasanit
Price:200 €
Area: 70 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 4