• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 70 m2
  • Floor: 12

Apartament 1+1 në shitje pranë “Globe” Rruga e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 70 m2 dhe sipërfaqe neto 61 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Ndodhet në katin e XII-të dhe të fundit të një pallati të ri

Apartamenti pozicionohet në një zonë lehtësisht që oforn të gjitha facilitet dhe ka akses në rrugët kryesore te kryeqytetit

Mundësi mjaft e mirë investimi

Cmimi i shitjes 121000 euro

ID : PRO6278
Address: Globe, Rruga e Kavajes
City: Tirana
Zone: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Price:121,000 €
Area: 70 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 12

Similar Properties

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
72,000 €
ID: PRO6283 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 50.94 m2 Floor: 3

Apartament 2+1 në shitje pranë "Globe" në Rrugën e Kavajës

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
142,000 €
ID: PRO6279 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 79.5 m2 Floor: 12

Apartament 2+1 ne shitje tek "Rruga e Kavajes" !

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
95,000 €
ID: PRO4404 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 80 m2 Floor: 4