• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 70 m2
  • Piano: 12

Apartament 1+1 në shitje pranë “Globe” Rruga e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 70 m2 dhe sipërfaqe neto 61 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Ndodhet në katin e XII-të dhe të fundit të një pallati të ri

Apartamenti pozicionohet në një zonë lehtësisht që oforn të gjitha facilitet dhe ka akses në rrugët kryesore te kryeqytetit

Mundësi mjaft e mirë investimi

Cmimi i shitjes 121000 euro

ID : PRO6278
Indirizzo: Globe, Rruga e Kavajes
Città: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Prezzo:121,000 €
Superficie: 70 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 12

Proprietà simili

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Guce”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
72,000 €
ID: PRO6283 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 50.94 m2 Piano: 3