• Camere da letto: 2
  • Bagni: 2
  • 125 m2
  • Piano: 7

Shitet apartament 2+1 në qendër të Tiranës
Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme në Qendër të Tiranës pranë Cirkut.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 125 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon.
Ndodhet në katin e shtatë të një pallati.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 1300 euro/m2

ID : PRO1139
Indirizzo: cirku
Città: Tirana
Zona: Qender
Prezzo:162,500 €
Superficie: 125 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 2
Piano: 7

Proprietà simili

Via Fortuzi (Vicino alla Scuola Jeronim De Rada), appartamento 2+1 in vendita

Tirana, Qender
210,000 €
ID: PRO9242 Camere: 3 Bagni: 1 Superficie: 100 m2 Piano: 4

Black Sapphire Building, appartamento 1+1 in vendita

Tirana, Rr. "Bardhok Biba"
377,530 €
ID: PRO8814 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 99 m2

Residenza UNICO, appartamento 2+1 in vendita nel cuore del quartiere

Tirana, Qender
486,000 €
ID: PRO8765 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 108 m2 Piano: 5