- Camere da letto: 2
- Bagni: 1
- 83 m2
- Piano: 2
Golden Hands Paskuqan, apartament 2+1 në shitje
Apatamenti ka një sipërfaqe prej 83.49 m2 bruto dhe 70.63 m2 neto
Ndodhet në katin e II-të banim të një objekti në fazë ndërtimi
Organizohet në një ambint ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon
Fasadë e ventiluar me sistem multistrad dhe multisplit, dritare termike, soletat sanduic, muret ndarëse me lesh xhami
Apartamenti ndodhet shumë pranë Bulevardit të Ri
Cmimi i shitjes 950 euro/m2
Totali 79315 euro
ID : PRO6837
Indirizzo: Paskuqan
Città: Kamëz
Zona: Paskuqan
Prezzo:79,315 €
Superficie: 83 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1
Piano: 2
Proprietà simili
Vendita
Complesso edilizio Space City, Paskuqan, appartamento 1+1 in vendita
Tirana, Paskuqan
91,728 €
ID: PRO9220
Camere: 1
Bagni: 1
Superficie: 76 m2
Piano: 7
Vendita
Complesso Aluna 1 – Paskuqan, appartamento 1+1 in vendita
Tirana, Unaza e Madhe
92,400 €
ID: PRO9218
Camere: 1
Bagni: 1
Superficie: 77 m2
Piano: 3
Vendita
Complesso residenziale Aluna 5, appartamento bilocale in vendita
Tirana, Unaza e Madhe
123,165 €
ID: PRO9215
Camere: 2
Bagni: 2
Superficie: 107 m2
Piano: 2