• Camere da letto: 2
  • Bagni: 1
  • 100 m2
  • Piano: 4

Rruga 5 Maji, apartament 2+1 me qira

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2

Ndodhet në katin e IV-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon

Apartamenti është i pajisur me të gjitha elektroshtepiaket cilsore, lavastovilje, kondicioner ne cdo dhomë

Pallati survejohet 24/7 me kamera dhe roje

Zona është lehtesisht e aksesueshme dhe ofron të gjitha facilitet si spitale, farmaci, shkolla, supermarket, qendra tregtare etj

Disponon gjithashtu një post parkimi

Cmimi i qirasë 650 euro/muaj

ID : PRO6723
Indirizzo: Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Città: Tirana
Zona: Rruga 5 Maji
Prezzo:650 €
Superficie: 100 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1
Piano: 4

Proprietà simili

Nelda Haxhiu