- Camere da letto: 2
- Bagni: 1
- 97 m2
- Piano: 1
Apartament 2+1 në shitje në Univers City
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97.10 m2 dhe sipërfaqe neto 82.50 m2
Ndodhet në katin e I-rë banim i objektit.
Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone
Apartamenti është në fazë ndërtimi
Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.
Cmimi i shitjes 900 euro/m2
Totali 87390 euro
ID : PRO6446
Indirizzo: Univers City
Città: Tirana
Zona: QTU
Prezzo:87,390 €
Superficie: 97 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1
Piano: 1
Proprietà simili
Venduta
Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”
Tirana, QTU
62,751 €
ID: PRO5380
Camere: 2
Bagni: 1
Superficie: 84 m2
Piano: 8
Venduta
Appartamento con una camera da letto in vendita a "Univers City"
Tirana, QTU
41,975 €
ID: PRO5348
Camere: 1
Bagni: 1
Superficie: 63 m2
Piano: 1
Venduta
Tirana, QTU
39,081 €
ID: PRO5341
Camere: 1
Bagni: 1
Superficie: 58 m2
Piano: 1