• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 65.79 m2
  • Piano: 6

Apartament 1+1 në shitje në “Don Bosko”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 65.79 m2 dhe sipërfaqe neto 57.34 m2

Ndodhet në katin e VI-te i një objekti në fazë ndërtimi

Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Rezidenca "Paralel Living" e ndodhur ne lagjen "Don Bosko" prane Gjykates Administrative ju ofron nje mundesi unike si per banim ashtu edhe per investim.

Rezidenca per nga ana e cilesise se ndertimit do te jete nga me te mirat, pasi do te kete ne perberje fasaden e ventiluar, rifinitura cilesore, hapesira te gjelberuara si dhe mundesi kreditimi me keste nga bankat e nivelit te dyte.

E rendesishme per tu permendur cilesia maksimamale e ndërtimit me standarte bashkëkohore.

Kompleksi ofron një jetë të qetë dhe komode.

Kjo zonë plotëson cdo nevojë për familjen tuaj duke filluar nga parqet, cerdhet, shkollat, qendrat tregëtare, dyqanet, si dhe hapësira atraktive për familje dhe të rinjtë.

Cmimi i shitjes 1320 euro/m2

Totali 86842 euro

ID : PRO6277
Indirizzo: Parallel Living
Città: Tirana
Zona: Don Bosko
Prezzo:86,842 €
Superficie: 65.79 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 6

Proprietà simili

Appartamento con due camere da letto in vendita nel Palazzo Twister "Don Bosco"

Tirana, Don Bosko
155,904 €
ID: PRO6240 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 107.52 m2 Piano: 9

Appartamento con una camera da letto in vendita nel Twister Palace "Don Bosko"

Tirana, Don Bosko
105,168 €
ID: PRO6237 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 72.53 m2 Piano: 5

AFFARE !! Bilocale in vendita a Don Bosco "Via Egnatia"

Tirana, Don Bosko
94,200 €
ID: PRO5439 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 74 m2 Piano: 10