• Camere da letto: 2
  • Bagni: 1
  • 105 m2
  • Piano: 3

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin Mangalem

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 104.9 m2 dhe sipërfaqe neto 91.9 m2

Organizohet në një dhomë ndenjie dhe kuzhinë në ambient të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.

Ndodhet në katin e III-të të objektit në ndërtim.

Apartamentet janë ndertuar me cilësi të lartë ndërtimi e materiale ekologjike.

Apartamente te dorezuara me dritare dopio xham alumin termik, grila, dyer te brendshme gjermane, dere e jashtme e blinduar, parket zvicerian,hidrosanitare inkaso etj.

Dritaret e medha dhe te shpeshta qe permban projekti i krijon mundesine brenda apartamenteve te kene drite dhe diell. Sistemi i kondicionimit multisplit i ofron temperaturen e nevojshme per nje jetese komode brenda apartamentit.

Këndi i ngrënies, përmes dritareve të mëdha dhe ballkonit, mundëson clodhjen që të sjell soditja e një peizazhi piktoresk i kopshteve dhe shesheve të gjelbëruara.

Ne kompleksin rezidencial Mangalem21 do te gjeni oborre te brendshme me kende lojrash per femijet, hapesira pushimi me stola dhe pa makina. Ajer i paster dhe uje Selite.

Vendodhje ideale afer unazes krijon afersine me qendren dhe dalje direkte ne rruget kryesore.

Kontaktoni për çmimin.

ID : PRO5750
Indirizzo: Ali Dem
Città: Tirana
Zona: Ali Demi
Prezzo:Contattare per prezzo
Superficie: 105 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1
Piano: 3

Proprietà simili

Ali Demi, appartamento con due camere da letto in vendita

Tirana, Ali Demi
113,988 €
ID: PRO6695 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 108.56 m2 Piano: 4

Appartamento con una camera da letto in vendita in via "Ali Demi".

Tirana, Ali Demi
88,000 €
ID: PRO6280 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 58 m2 Piano: 4

Apartament 1+1 në shitje te “Ali Demi”

Tirana, Ali Demi
65,000 €
ID: PRO5044 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 55 m2 Piano: 1