• Camere da letto: 3
  • Bagni: 2
  • 128 m2
  • Piano: 2

Apartament 3+1 në shitje në Risedencën “Akses Tirana”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 128 m2 dhe sipërfaqe neto 114.05 m2

Ndodhet në katin e II-të të objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi,dy tualete dhe dy ballkone

Akses Tirana” eshte nje kompleks me parametra e kushte teknike të standardeve me te larta, me hapsira multifunksionale, rekreative, biznesi dhe nje godine te dedikuar vetem per zyra.

Vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës, kompleksi me i ri multifunksional që siguron privatësi, komfort, ventilim natyror dhe siguri.

Apartamente të projektuara me një standard të lartë dhe stil bashkëkohor.

Ky, është momenti më i bukur për të investuar në shtëpinë tënde, në Akses Tirana.

Apartamenti disponon gjithashtu një post parkimi me vlerën 15000 euro.

Cmimi i shitjes 1100 euro/m2

Totali 140800 euro

ID : PRO5484
Indirizzo: Kthesa e Kamzes
Città: Tirana
Zona: Kthesa e Kamzes
Prezzo:140,800 €
Superficie: 128 m2
Camere da letto: 3
Bagni: 2
Piano: 2

Proprietà simili

Edificio Piazza Aquila – appartamento 1+1 in vendita

Tirana, Ish Sheshi Shqiponja
154,944 €
ID: PRO9222 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 97 m2 Piano: 13

Edificio Shqiponja Square - appartamento con due camere da letto in vendita

Tirana, Ish Sheshi Shqiponja
190,096 €
ID: PRO9178 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 119 m2 Piano: 6

Tirana Entry II, appartamento con tre camere da letto in vendita.

Tirana, Ish Dogana
142,740 €
ID: PRO8964 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 110 m2 Piano: 4