• Camere da letto: 3
  • Bagni: 2
  • 152 m2
  • Piano: 4

Apartament 3+1 në shitje në rrugën “Mine Peza”

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone

Ka një sipërfaqe bruto prej 152 m2 dhe sipërfaqe neto 125.8 m2

Pozicionohet në katin e IV-të të objektit

Orientimi i apartamentit është Lindje

Ndodhet në rrugën kryesore që lidh sheshin me qendrën e Tiranës, në vijë të drejtë,nepërmejt rrugës “Mine Peza”.

Nga ana volumentrike dallohet forma e rregullt gjeomentrike e volumit te objektit e nderthurur me ballkonet e harkuara ne pjesen e jashtme dhe ate te brendeshme te objektit.

Nga ana fuksionale kemi 3 kate nentoke me funksion parkim (kati -1 pjeserisht teknik), aksesi tek te cilat behet nga ana e rruges “Mine Peza”, ne pjesen veriperendimore te sheshit ne ndertimit.

Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm.

Katet e banimit do te jene 12 me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike .

Me nje shumellojshmeri tipologjish funksionale , Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale.

Cmimi i shitjes 1550 euro/m2

Totali 235600 euro

ID : PRO5189
Indirizzo: Mine Peza
Città: Tirana
Zona: Rruga Mine Peza
Prezzo:235,600 €
Superficie: 152 m2
Camere da letto: 3
Bagni: 2
Piano: 4

Proprietà simili

Via Fortuzi (Vicino alla Scuola Jeronim De Rada), appartamento 2+1 in vendita

Tirana, Qender
210,000 €
ID: PRO9242 Camere: 3 Bagni: 1 Superficie: 100 m2 Piano: 4

Via Mine Peza – di fronte alla Golden Tower, appartamento con due camere da letto in vendita

Tirana, Rr.' Mine Peza'
234,000 €
ID: PRO9196 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 98 m2 Piano: 3

Via Mine Peza, appartamento con una camera da letto in vendita

Tirana, Rr.' Mine Peza'
163,000 €
ID: PRO9192 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 67 m2 Piano: 3