• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 73 m2
  • Piano: 6

Apartament 1+1 në shitje në Rrugën “Jordan Misja”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto 73.4 m2 dhe sipërfaqe neto 63 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.

Orientimi i apartamentit është lindje

Pozicionohet në katin e VI-të të një objekti në ndërtim

Ka një planimetri shumë të rregullt

Rezidenca është projekti më i ri i “Erjoni shp.k” në kryeqytetin e Tiranës.

E ndërtuar në një zonë të qetë në rrugën “Jordan Misja” ajo ofron komoditetin e afërsisë vetëm 10 minuta larg qendrës së Tiranës.

Gjithçka është projektuar në mënyrë të atillë, që të plotësojë të gjitha kërkesat e klientëve tanë.

Ky objekt është projektuar nga arkitektë të mirënjohur.

Kompleksi është dizenjuar me arkitekturë moderne, me fasadë të veshur me terakotë dhe termoizolim.

Një investim që shumë shpejt pritet të marrë formën e duhur, atë të një kompleksi multifunksional.

Cmimi i shitjes 1200 euro/m2

Totali 88000 euro

ID : PRO4481
Indirizzo: Jordan Misja
Città: Tirana
Zona: Rruga Jordan Misja
Prezzo:88,000 €
Superficie: 73 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 6

Proprietà simili

Nuovo Boulevard, appartamento 2+1 in vendita pronto per abitare

Tirana, Bulevardi i Ri
220,000 €
ID: PRO9266 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 106 m2 Piano: 7

TriArc Residence – Nuovo Viale, appartamento 3+1 in vendita

Tirana, Bulevardi i Ri
303,586 €
ID: PRO9265 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 134 m2

Nuovo Boulevard, appartamento 3+1 in vendita, pronto per abitare

Tirana, Bulevardi i Ri
280,000 €
ID: PRO9264 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 147 m2 Piano: 1