• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 75 m2
  • Floor: 4

Apartament 2+1 ne shitje prane “Medresese”

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe oranizohet ne dhome ndenjie dhe kuzhine ne ambient te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore.

Vetem 10 minuta nga qendra e Tiranes, ne nje zone mjaft te aksesueshme.

Cmimi i shitjes: 75000 Euro

ID : PRO4299
Address: Rruga e Dibres
City: Tirana
Zone: Medrese
Price:75,000 €
Area: 75 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 4