- Camere da letto: 1
- Bagni: 1
- 55 m2
Shitet apartament 1+1 në ‘’Dhermi’’.
Apartamenti ndodhet në Dhermi me pamje fantasktike nga deti. Ka një sipërfaqe totale prej 55.1 m2 neto. Punimet e apartamentit janë bashkëkohore, prona është konform me të gjitha normave ligjore në fuqi. Pallati është ndërtim I viteve të fundit, I pozicionuar në një ndër zonat më të frekuentuara nga turistës.
Cmimi 1200 euro/m2
Cmimi total 66.120 euro
ID : PRO3138
Indirizzo: Dhermi
Città: Dhermi
Zona: Dhermi
Prezzo:66,120 €
Superficie: 55 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Proprietà simili
Vendita
Sun Palasë, appartamento con due camere da letto in vendita
Vlorë, Drymadhes
386,386 €
ID: PRO9272
Camere: 2
Bagni: 2
Superficie: 149 m2
Piano: 2
Vendita
Santorini 1, Dhermi, appartamento 3+1 in vendita
Dhermi, Dhermi
607,530 €
ID: PRO9269
Camere: 3
Bagni: 2
Superficie: 184 m2
Piano: 4
Vendita
Sun Palasë, appartamento con due camere da letto in vendita
Vlorë, Drymadhes
385,938 €
ID: PRO9259
Camere: 2
Bagni: 2
Superficie: 150 m2
Piano: 2