- Camere da letto: 0
- Bagni: 0
- 72 m2
- Piano: 1
Shitet apartament 1+1 shumë pranë qendrës. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 72.1 m2, ndodhet në katin e parë të një pallati të ri me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet. Apartamenti është I pabanuar më parë
Çmimi 1300 euro/m2
Cmimi total: 93.750 euro
ID : PRO2823
Indirizzo: Rruga Haxhi Dalliu
Città: Tirana
Zona: Rruga Mine Peza
Prezzo:93,750 €
Superficie: 72 m2
Camere da letto: 0
Bagni: 0
Piano: 1
Proprietà simili
Vendita
Via Fortuzi, appartamento con una camera da letto e balcone in affitto
Tirana, Bulevardi Zogu I
600 €
ID: PRO9211
Camere: 1
Bagni: 1
Superficie: 60 m2
Piano: 2
Vendita
Via Mine Peza – di fronte alla Golden Tower, appartamento con due camere da letto in vendita
Tirana, Rr.' Mine Peza'
234,000 €
ID: PRO9196
Camere: 2
Bagni: 1
Superficie: 98 m2
Piano: 3
Vendita
Via Mine Peza, appartamento con una camera da letto in vendita
Tirana, Rr.' Mine Peza'
163,000 €
ID: PRO9192
Camere: 1
Bagni: 1
Superficie: 67 m2
Piano: 3