- Camere da letto: 1
- Bagni: 1
- 43 m2
- Piano: 1
Shitet dyqan në zonën e “Brrylit”
Shitet dyqan në zonën e “Brrylit”. Dyqani ndodhet buzë rrugës kryesore dhe është me strukturë xhami. Sipërfaqja e ambjentit është 43 m2 dhe është i pajisur me certifikatë pronësie. Dyqani ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme dhe mund të përdoret për dyqan apo market.
Cmimi 2500 euro/m2 (i diskutueshëm)
Cmimi Total: 107500
ID : PRO2412
Indirizzo: Rruga Hakitek Hasemi
Città: Tirana
Zona: Rruga Bardhyl
Prezzo:107,500 €
Superficie: 43 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 1
Google Maps
Proprietà simili
Venduta
Shitet dyqan tek “Brryli”
Tirana, Rruga Bardhyl
242,500 €
ID: PRO2413
Camere: 1
Superficie: 97 m2
Piano: 1
Venduta
Shitet dyqan pranë Brylit në Rrugën “Akitek Hasemi
Tirana, Rruga Bardhyl
73,600 €
ID: PRO2337
Camere: 1
Bagni: 1
Superficie: 46 m2
Piano: 1