• Bedrooms: 0
  • Bathrooms: 3
  • 500 m2

Vilë me qira në bllokun e vilave Selitë
Jepet me qira vilë 3-katëshe në një rezidencë jashtë qytetit. Sipërfaqja totale e vilës është 500 m2.
Kati I është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tri dhoma gjumi dhe tualet.
Kati II është i organizuar në sallon, tri dhoam gjumi tualet dhe ballkon.
Kati i sipërm është papafingo dhe ka tri dhoma gjumi dhe tualet.

Çmimi 1500 euro/muaj

ID : PRO599
Address: selite
City: Tirana
Zone: Selite
Price:1,500 €
Area: 500 m2
Bedrooms: 0
Bathrooms: 3

Similar Properties

The first floor of a villa for rent in "Selitë"

Tirana, Selite
750 € / month
ID: PRO3985 Rooms: 3 Baths: 1 Area: 150 m2

For rent Villa in New Residence.

Tirana, Selite
2,000 € / month
ID: PRO1669 Rooms: 4 Baths: 3 Area: 250 m2

The IV floor of a villa in "Selita" is for rent.

Tirana, Selite
400 € / month
ID: PRO3830 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 130 m2