• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 63 m2
  • Floor: 4

Apartament 2+1 në shitje pranë “Zogut të Zi”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 63 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Ndodhet në katin e IV-të të një pallati ekzistues pa ashensor

Apartamenti është gjysëm i mobiluar dhe ka nevojë dhe për investim

Pozicionohet në një zonë të aksesueshme pranë Bllokut të Ambasadave, Zogut të Zi dhe 21 Dhjetorit

Cmimi i shitjes 115000 euro

ID : PRO6164
Address: Zogu i zi
City: Tirana
Zone: Zogu I Zi
Price:115,000 €
Area: 63 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Floor: 4

Similar Properties

Two bedroom apartment for sale near "Zogu i Zi"

Tirana, Zogu I Zi
149,500 €
ID: PRO5888 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 115 m2 Floor: 6

Two bedroom apartment for sale in "Mozaiku i Tirana"

Tirana, Zogu I Zi
98,000 €
ID: PRO5711 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 72 m2 Floor: 6

One bedroom apartment for sale in "Mozaiku i Tirana"

Tirana, Zogu I Zi
86,000 €
ID: PRO5695 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 70 m2 Floor: 1