• Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • 53 m2
  • Floor: 1

Apartament 1+1 në shitje pranë “Pediatrisë” rruga Kongresi Manastirit

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 53 m2

Ndodhet në katin e I-rë banim

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon

Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar, gjendja është I rikonstruktuar

E pajisur me certifikatë pronësie

Cmimi i shitjes 55000

ID : PRO5207
Address: Rruga Kongresi Manastirit
City: Tirana
Zone: Rruga Kongresi Manastirit
Price:55,000 €
Area: 53 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 1

Similar Properties

Two bedroom apartment for sale in "Kongresi Manastirit st"

Tirana, Rruga Kongresi Manastirit
88,000 €
ID: PRO5953 Rooms: 2 Baths: 1 Area: 67 m2 Floor: 2

Three bedroom apartment for sale in St. "Congress of Monastery"

Tirana, Rruga Kongresi Manastirit
110,000 €
ID: PRO5907 Rooms: 3 Baths: 1 Area: 115 m2 Floor: 6

Apartament 2+1 në shitje pranë “Pediatrisë”

Tirana, Rruga Kongresi Manastirit
110,000 €
ID: PRO4794 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 92.5 m2 Floor: 5