- Bedrooms: 1
- Bathrooms: 1
- 67 m2
- Floor: 4
Apartament 1+1 ne shitje te "ASL"!
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 67m2
Eshtë i organizuar në një sallon ndenjie dhe gatimi, nje dhoma gjumi, nje tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhen në katin e katert banim te një ndërtimi të ri.
Çmimi 980 euro/m2
ID : PRO4359
Address: spitali nen tereza
City: Tirana
Zone: QSUT
Price:66,000 €
Area: 67 m2
Bedrooms: 1
Bathrooms: 1
Floor: 4