• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 99 m2
  • Floor: 3

Apartament 2+1 ne shitje te “Arlis Contruction” Farmacia 10

Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 98.8 m2 dhe siperfaqe neto 84.5 m2

Organizohet ne nje dhome ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ndodhet ne katin e III-të

Orientim Jug-Lindje

Apartamentet jane te pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën e Dibrës, pranë Unazës.

Kjo zonë po zhvillohet me hapa të shpejtë, sidomos vitet e fundit, si një zonë rezidenciale me të gjitha facilitetet dhe shërbimet që shoqërojnë qëndrat e banuara.

Muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve do të jenë termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm.

Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer enerkgjine elektrike.

Oborret e brendshme që krijohen, do të trajtohen me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit: sheshe, trotuare, gjelbërim, ndriçim i jashtëm, ambjente shplodhëse dhe hapësira shërbimi për bar, kafe, restorant, etj.

Cmimi 1000 euro/m2

Totali 98800 euro

ID : PRO4295
Address: Farmacia 10
City: Tirana
Zone: Rruga e Dibres
Price:98,800 €
Area: 99 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 3

Similar Properties

Super apartament 2+1 per shitje tek "Ish Restorant Durresi"!

Tirana, Rruga e Dibres
77,000 €
ID: PRO4601 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 80 m2

One bedroom apartment for sale in "Rruga Dibra"

Tirana, Rruga e Dibres
72,000 €
ID: PRO4517 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 58 m2

Two bedroom apartment for sale in "Arlis Contruction" Pharmacy 10

Tirana, Rruga e Dibres
102,600 €
ID: PRO4420 Rooms: 2 Baths: 2 Area: 114 m2