• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • 1000 m2

Vile per qira dhe shitje prane “Teg”

Jepet me qira ose shitet vile ne Mjull-Bathore

Siperfaqja e truallit eshte 2000 m2 dhe siperfaqja e ndertimit 275 m2

Vila dhe eshte e organizuar ne tre kate:

Podrumi perfshin nje studio, palester dhe lavanteri

Kati perdhe organizohet ne nje ambient ndenjie, nje ambient gatimi, dhome per miqte, tualet dhe verande.

Kati i I-re organizohet nga tre dhoma, ku njera dhome eshte matrimoniale me garderobe dhe tualet, nje tualet dhe ballkon.

Papafingo organizohet ne nje ambjent te madh(dhome) dhe verande

Vila ndodhet ne nje zone shume te qete larg zhurmave.

Eshte e mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme per nje jetese komode.

Ka akses te drejperdrejte ne rruget kryesore. Nje mundesi ideale banimi dhe investimi

ID : PRO3986
Address: Mjull- Bathore
City: Tirana
Zone: Mjull-Bathore
Price:4,000 €
Area: 1000 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3

Similar Properties

2 identical villas for rent in Mjull Bathore, Sauk.

Tirana, Mjull-Bathore
1,500 € / month
ID: PRO3528 Rooms: 5 Baths: 5 Area: 160 m2

Jepet me qira vilë pranë Saukut

Tirana, Mjull-Bathore
800 € / month
ID: PRO1978 Rooms: 3 Baths: 2 Area: 81 m2