• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • 108 m2

Shitet dy apartamente ne jnje ndertim te vitit 2020 te Xhamlliku.
Apartamenti I pare ndodhet ne katin e V-të me siperfaqe bruto 108 m2 dhe siperfaqe neto 92.3 m2.
Apartamenti I dyte ndodhet ne katin e VII-të me siperfaqe bruto 105.3 m2 dhe siperfaqe neto 90 m2.
Apartamentet ndodhet ne nje godine 10 kateshe te saponderuar nga nje prej kompanive mete mira te ndertimit. Zona ofron facilitate te shumta dhe qetesi.
Cmimi I shitjes 900 euro/m2

ID : PRO3947
Address: xhamlliku
City: Tirana
Zone: Pranë ish-Porcelanit
Price:Contact for price
Area: 108 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1

Similar Properties

Apartament 1+1 ne shitje te “Xhamlliku”

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
60,000 €
ID: PRO3932 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 60 m2

Private house for sale + land at Xhamlliku

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
110,000 €
ID: PRO3904 Area: 140 m2

Shitet apartament 1+1 në ''Porcelan''.

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
56,650 €
ID: PRO3705 Rooms: 1 Baths: 1 Area: 63 m2