• Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
  • 114 m2

Jepet me qera vile 4-kateshe ne “Lanabregas” Vila ka nje siperfaqe trualli prej 800 m2.
Kati perdhe eshte 114 m2 dhe organizohet nga nje sallon dhe garazh.
Kati i I –re organizohet nga dhome ndenje dhe kuzhine e pebashket, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Kati i II-te organizohet ne 4 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon
Kati i II-te gjithashtu organizohet ne 4 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon
Vila është e pamobiluar dhe mund të mobilohet nga pronari sipas dëshirës tuaj.
Garazhi eshte I mbyllur dhe porta komandohet me pult. Vila ka nje oborr te madh dhe te gjelberuar me lulishte. Në oborr ka mundësi parkimi për dy makina.
Çmimi 1000 euro/muaj

ID : PRO3919
Address: lanabregas
City: Tirana
Zone: Lanabregas
Price:1,000 €
Area: 114 m2
Bedrooms: 8
Bathrooms: 4