• Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • 115 m2
  • Floor: 1

Shitet apartament 2+1 te kompleksi “Ana” Shitet apartament 2+1 te kompleksi “Ana”. Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë tek kompleksi \'\'Ana\'\' prane qytetit student. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dy tualete dhe dy ballkone. Apartment ndodhet ne nder zonat me te mira, ne mes te gjelberimit dhe larg zhurmave te qytetit. Sipërfaqja e Apartamentit eshte 114.5 m2 neto. Cmimi per eshte 800 euro/m2, total 91.600 euro

ID : PRO3459
Address: kompleksi Ana
City: Tirana
Zone: Kompleksi Ana
Price:91,600 €
Area: 115 m2
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Floor: 1