• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • 116 m2
  • Floor: 4

Apartament 3+1 me qira pranë "Kompleksit Panorama"

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116 m2 dhe ndodhet në rrugën ” Asim Vokshi” pranë Zogu Zi.

Apartamenti është I mobiluar ne menyre bashkekohore, me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 3 dhoma gumi, 2 tualete, korridor dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e IV-ët të një ndërtimi të ri te 2016, të pajisur me kamera sigurie dhe 2 ashensore te rinj.

Karakteristikat e apartamentit:

Ambjenti i ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv LCD, kondicioner, tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 4 vatra me energji elektrike ), frigorifer, lavastovilje, lavaman, aspirator, mikrovalë.

Dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 1 komodine e madhe, 1 komodine e vogel, pasqyrë te dyert e dollapit.

Dhoma e gjumit 2: Krevat dopio, garderobe e madhe e hapur, pasqyre e madhe e vendosur ne mure,1 komodinë te vogel.

Dhoma e gjumit 3: 2 Krevat teke, 1 tavoline compjuteri, pasqyre, dollap, biblioteke.

Ballkon me shume drite, I paisur me tende dielli. Ka ne cep 1 kuzhine me pianure gatimi me dy vatra gaz.

Tualeti 1 : Kabine dushi, lavaman, wc, bide, pasqyrë, dollap, lavatrice, tharese flokesh, raft aksesoresh.

Tualeti 2 : Pllake dushi, lavaman, wc, bide, dollap me pasqyre.

Orientimi Lindje

Çmimi i qirase 650 euro/muaj

ID : PRO1519
Address: Rruga 'Asim Vokshi
City: Tirana
Zone: Harry Fultz
Price:650 €
Area: 116 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Floor: 4
Google Maps