• Camere da letto: 2
  • Bagni: 1
  • 100 m2
  • Piano: 2

Apartament 2+1 me qira pranë Mondialit

Jepet me qira apartament në një zonë të aksesueshme pranë Hotel Mondial të “21 Dhjetori”.
Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon.
Apartamenti është i pajisur me të gjitha pajisjet e nevojshme. Ka kondicioner në çdo dhomë.
Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode.
Ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri.

ID : PRO1061
Indirizzo: Rruga Frosina Plaku
Città: Tirana
Zona: 21 dhjetori
Prezzo:30 €
Superficie: 100 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1
Piano: 2