• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • 152 m2
  • Floor: 5

Shitet apartament 3+1 në Durrës
Apartamenti organizohet në një ambient ndenjie dhe ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete ku njëri prej tyre është me dritare, korridor dhe ballkon. Ndodhet në katin e V-stë dhe të fundit të një ndërtimi shumë cilësor dhe thuajse të mbaruar.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 152 m2
Cmimi 900 euro/m2

ID : PRO955
Address:
City: Vlorë
Zone:
Price:136,800 €
Area: 152 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Floor: 5