• Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • 562 m2

Shitet vilë luksoze në një zonë të qetë
Vilë ndodhet në një kompleks vilash 2 Km larg Qendrës së qytetit.
Vila ka një pamje piktoreske pasi ka pamje ballore nga mali i Dajtit.
Vila ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 561.8 m2. Kjo sipërfaqe organizohet në një holl të madh, ambient ndenjie, kuzhinë gatimi, vendparkimi , 4 dhoma gjumi luksoze me garderobë të veçantë, 4 banjo.
Kati perdhe ka dalje direkte për te kopshti i pishinës. Vila është e pajisur me sistem kondicionimi ngrohës dhe ftohës.
Çmimi 380 000 euro

ID : PRO784
Address:
City: Tirana
Zone: Mjull-Bathore
Price:380,000 €
Area: 562 m2
Bedrooms: 4
Bathrooms: 4