• Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • 163 m2
  • Floor: 8

Shitet apartament 3+1 pranë Ministrisë e Jashtme
Apartamenti ndodhet në një ndërtim të ri të sapopërfunduar në një zonë të aksesueshme.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 163 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tri dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Ndërtimi ka punime ekstra, veshje kapot, dritare dopioxham me grila, kushte të mira izolimi dhe termoizolimi etj.
Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugperëndimi.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë banim.
Çmimi 1350 euro/m2

ID : PRO775
Address:
City: Tirana
Zone:
Price:220,050 €
Area: 163 m2
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Floor: 8