• Camere da letto: 6
  • Bagni: 3
  • 500 m2
  • Piano: 3

Vilë me qira te Rr. “Tre vëllezërit Kondi”
Jepet me qira një vilë 3-katëshe në Rr. “tre Vëllezërit Kondi”
Vila është totalisht e mobliluar në mënyrë bashkëkohore.
Kati I Parë është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi dhe një tualet.
Kati I dytë është I organizuar në tre dhoma gjumi dhe një tualet.
Kati I tretë është I organizuar në 3 dhoma gjumi.
Çmimi 1500 euro/muaj

ID : PRO139
Indirizzo: Rruga tre vellezerit kondi
Città: Tirana
Zona: Rruga Tre Vellezerit Kondi
Prezzo:1,500 €
Superficie: 500 m2
Camere da letto: 6
Bagni: 3
Piano: 3
Google Maps