• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 70 m2
  • Piano: 3

Apartament 1+1 me qira në Kinostudio

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2

Ndodhet në katin e III-të të një vile

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 35.000 leke/muaj

ID : PRO6646
Indirizzo: Kinostudio
Città: Tirana
Zona: Kinostudio
Prezzo:350 €
Superficie: 70 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 3

Proprietà simili

Apartament 1+1 me qira në Kinostudio

Tirana, Kinostudio
330 € / Mese
ID: PRO6645 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 60 m2 Piano: 3

Apartament 2+1 me qira në “Kinostudio”

Tirana, Kinostudio
420 € / Mese
ID: PRO6143 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 100 m2 Piano: 3