• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 60 m2
  • Piano: 3

Apartament 1+1 me qira në Kinostudio

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2

Ndodhet në katin e III-të të një vile private

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, nje dhome gjumi, një tualet dhe ballkon

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme

Cmimi i qirasë 33.000 leke/muaj

ID : PRO6645
Indirizzo: Kinostudio
Città: Tirana
Zona: Kinostudio
Prezzo:330 €
Superficie: 60 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 3

Proprietà simili

Nelda Haxhiu