• Camere da letto: 2
  • Bagni: 1
  • 72 m2
  • Piano: 5

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 72.4 m2

Pozicionohet në katin e V-të të një pallati ekzistues

Organiozhet në një ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe një tualet

Apartamenti është totalist i investuar duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, patinimi i mureve, parket, dritare dopioxham etj.

Zona në të cilën ndodhet është një mundësi shumë e mirë investimi, për shkak të vendndodhjes, ofron akses levizje si në këmbë po ashtu dhe linjat urbane, gjithashtu ka të gjitha fasilitetet për jetese komode.

Cmimi i shitjes 149000 euro

ID : PRO6345
Indirizzo: Myslym Shyri
Città: Tirana
Zona: Rruga Myslym Shyri
Prezzo:149,000 €
Superficie: 72 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1
Piano: 5

Proprietà simili

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
100,000 €
ID: PRO6086 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 69 m2 Piano: 5

Appartamento con tre camere da letto in vendita in via "Myslym Shyri"

Tirana, Rruga Myslym Shyri
160,000 €
ID: PRO5471 Camere: 3 Bagni: 1 Superficie: 86 m2 Piano: 2

Shitet apartament 1+1 ne \"Myslym Shyri\'.

Tirana, Rruga Myslym Shyri
135,000 €
ID: PRO1843 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 79 m2 Piano: 6