• Camere da letto: 3
  • Bagni: 2
  • 151 m2
  • Piano: 8

Apartament 3+1 në shitje te “Ish Fusha e Aviacionit”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 151.33 m2, sipërfaqe neto 123.36 m2 dhe sipërfaqe verande 32.45 m2

Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi njëra me garderobë, dy tualete dhe verandë

Projekti është sipas standarteve bashkëkohore, garanton zgjidhje të personalizuar të hapësirave, cilësi të lartë jetese si dhe garanton rritjen e vlerës së investimit tuaj në afatshkurtër

-Fasadë me Ventilim me strukturë me lesh guri 10 cm
-Fasadë me pllaka vetëpastruese
-Hidroizolim
-Termoizolim
-Akustike
-Ngrohje -Ftohje
-2 Ashensorë
-Parkim i siguruar

Cmimi i shitjes se apartamentit 1250 euro/m2

Cmimi i shitjes se verandës 600 euro/m2

Totali 208632 euro

ID : PRO6291
Indirizzo: Fusha e Aviacionit
Città: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Prezzo:208,632 €
Superficie: 151 m2
Camere da letto: 3
Bagni: 2
Piano: 8

Proprietà simili

Bilocali in vendita in "Garden Residence Turdiu"

Tirana, Fusha e Aviacionit
Contattare per prezzo
ID: PRO4501 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 91 m2

Appartamento con una camera da letto in vendita nel Garden Residence Turdiu

Tirana, Fusha e Aviacionit
101,426 €
ID: PRO6684 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 78.02 m2 Piano: 2

Appartamento con tre camere da letto in vendita nel complesso "Grand Park Residence", a Ish Fusha e Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
162,540 €
ID: PRO4584 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 120 m2 Piano: 5