• Camere da letto: 2
  • Bagni: 1
  • 80 m2
  • Piano: 12

Apartament 2+1 në shitje pranë "Globe" në Rrugën e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 79.5 dhe sipërfaqe neto 70.5 m2

Ndodhet në katin e XII-të të një pallati të ri me ashensor

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatim, dy dhoma gjumi dhe një tualet

Orientimi është Jug faktor që e bën të jëtë një apartament i ngrohtë dhe plot dritë

Apartamenti ndodhet në një zonë tepër të aksesueshme, buzë rrugës së Kavajës

Mundësi shumë e mirë investimi

Cmimi i shitjes 142000 euro

ID : PRO6279
Indirizzo: Globe, Rruga e Kavajes
Città: Tirana
Zona: Prane Globe, Rruga e Kavajes
Prezzo:142,000 €
Superficie: 80 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1
Piano: 12

Proprietà simili

Apartament 2+1 ne shitje tek "Rruga e Kavajes" !

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
95,000 €
ID: PRO4404 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 80 m2 Piano: 4

Appartamento con due camere da letto in vendita nel complesso Delijorgji

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
284,910 €
ID: PRO6545 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 116 m2 Piano: 5

Appartamento 1+1 in vendita vicino a "Globe", Rruga e Kavaja

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
121,000 €
ID: PRO6278 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 70 m2 Piano: 12