• Camere da letto: 0
  • Bagni: 1
  • 94 m2

Dyqan + Magazinë me qira në “Yzberisht”

Dyqani ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe magazina 24 m2

Pozicionohen në katin 0 buzë rrugës

Ndodhen në një zonë mjaft të populluar

Cmimi i qirasë 400 euro/muaj

ID : PRO6274
Indirizzo: Yzberisht
Città: Tirana
Zona: Yzberisht
Prezzo:400 €
Superficie: 94 m2
Camere da letto: 0
Bagni: 1