• Camere da letto: 3
  • Bagni: 2
  • 132.02 m2
  • Piano: 1

Apartament 3+1 në shitje në “Astir” në rrugën “Loni Ligori”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 132.02 m2 dhe sipërfaqe neto 116.32 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi te përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon

Ndodhet ne katin e I-rë të një pallati të ri

Kompleksi siguron pozicion strategjik, shumë pranë godinave arsimore, shërbimeve mjekësore dhe akseve kryesore të qarkullimit.

Teknologji e re ndërtimi për të rritur efiçencën termike, fasadë e ventiluar dhe vetrata termike.

Pozicionohet në një ndër zonat më të aksesueshme dhe që ofron të gjitha facilitet e nevojshme

Cmimi i shitjes 1100 euro/m2

Totali 145222 euro

ID : PRO6272
Indirizzo: Rruga Loni Ligori
Città: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Prezzo:145,222 €
Superficie: 132.02 m2
Camere da letto: 3
Bagni: 2
Piano: 1

Proprietà simili

Trilocale in vendita in "OASIS Residence"

Tirana, Unaza e Re, Astiri
190,000 €
ID: PRO5893 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 117 m2 Piano: 7

Apartament 2+1 per shitje ne Astir!

Tirana, Unaza e Re, Astiri
157,000 €
ID: PRO6252 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 118 m2

Apartament 1+1 për shitje në “Astir”

Tirana, Unaza e Re, Astiri
82,750 €
ID: PRO5187 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 83 m2 Piano: 2