• Camere da letto: 2
  • Bagni: 1
  • 101 m2

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 101 m2

Ndodhet në katin e V-të të një pallati ekzistues pa ashensor.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Gjithashtu apartamenti ka ne shfrytezim taracen, e cila ka akses direkt nga apartamenti me shkalle te brendeshme.

Pozicionohet në një zonë mjaft të kërkuar dhe të preferuar për banim dhe investim

Cmimi i shitjes :200.000 euro

ID : PRO6263
Indirizzo: myslym shyri
Città: Tirana
Zona: Rruga Myslym Shyri
Prezzo:200,000 €
Superficie: 101 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1

Proprietà simili

Apartament 1+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
130,000 €
ID: PRO6064 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 66 m2 Piano: 2

ESCLUSIVO!! Super appartamento 3+1 in vendita a "Myslym Shyr".

Tirana, Rruga Myslym Shyri
148,000 €
ID: PRO6017 Camere: 3 Bagni: 1 Superficie: 90 m2 Piano: 5

Apartament 2+1 në shitje në rrugën “Myslym Shyri”

Tirana, Rruga Myslym Shyri
135,000 €
ID: PRO5387 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 72 m2 Piano: 4