• Camere da letto: 2
  • Bagni: 1
  • 104 m2
  • Piano: 4

Apartament 2+1 në shitje tek Kompleksi Aura

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 103.7 m2 dhe një sipërfaqe neto prej 87.1 m2.

Ndodhet në katin IV-të të objektit.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi,njw tualet dhe ballkon

Aura projekt ambicioz multifunksional i cili ka në thelb realizimin e një hapësire banimi me një cilesi të lartë jetese.

Dallojnë 7 godina me 2 ashensorë të dedikuar, sistem multisplit me ngrohje dhe ftohje qendrore, vetrata të mëdha duke lejuar ndriçimin e plotë të godinave.

Projekti ka për synim ringjalljen e zones ku po ndertohet, duke përmirësuar cilesinë e jetesës nëpermjet hapësirave rekreative, infrastruktures dhe hapësirave të dedikuara për biznes.

Cmimi i shitjes 1400 euro/m2

Totali 145180 euro

ID : PRO6254
Indirizzo: Aura, rruga Dritan Hoxha
Città: Tirana
Zona: Rruga Dritan Hoxha
Prezzo:145,180 €
Superficie: 104 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 1
Piano: 4

Proprietà simili

Appartamento con due camere da letto in vendita nel Residence Colonnade

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
159,225 €
ID: PRO6524 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 96.5 m2 Piano: 5

Apartament 2+1 në shitje në Kompleksin E88, RR. "Dritan Hoxha"

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
133,637 €
ID: PRO6322 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 107 m2 Piano: 8

Apartament 3+1 në shitje rrugën ”Dritan Hoxha”

Tirana, Rruga Dritan Hoxha
176,662 €
ID: PRO6247 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 141 m2 Piano: 2