• Camere da letto: 3
  • Bagni: 2
  • 131 m2
  • Piano: 9

Apartament 3+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 130.82 m2, sipërfaqe neto 108.86 m2 dhe verandë 38.46 m2

Ndodhet në katin e IX-të te objektit

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë

Apartamenti është në fazë ndërtimi

Avantazhet e projektit jane: fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve me dopio tullë dhe lesh guri në mes akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale

Për ndërtimin e objektit janë përdoruar material tepër cilësore, teknologjia e fundit , fasada është projektuar të jetë elegante dhe rezistente.

Disponon gjithashtu dhe dy poste parkimi në vlerën 16500 euro secili

Cmimi i shitjes 1400 euro/m2

Totali 183148 euro

ID : PRO6239
Indirizzo: Bulevardi i Ri
Città: Tirana
Zona: Bulevardi i Ri
Prezzo:216,148 €
Superficie: 131 m2
Camere da letto: 3
Bagni: 2
Piano: 9

Proprietà simili

Apartament 2+1 në shitje te “Bulevardi i Ri”

Tirana, Bulevardi i Ri
171,180 €
ID: PRO6273 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 127 m2 Piano: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Kompleksin Novus” Bulevardi i Ri

Tirana, Bulevardi i Ri
103,831 €
ID: PRO6208 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 64 m2 Piano: 1

Apartament 2+1 në shitje në “Kompleksin Novus” Bulevardi i Ri

Tirana, Bulevardi i Ri
193,120 €
ID: PRO6346 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 114 m2 Piano: 6