• Camere da letto: 3
  • Bagni: 2
  • 131 m2
  • Piano: 5

Apartament 3+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Apartament ka një sipërfaqe prej 131 m2

Ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone

Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme.

Pozicionohet në një zonë mjaft të mirë dhe të sigurt pasi është shumë pranë Liqenit Artificial.

Cmimi i qirasë 600 euro/muaj

ID : PRO6063
Indirizzo: Kopshti Zoologjik
Città: Tirana
Zona: Kopshti Zoologjik
Prezzo:650 €
Superficie: 131 m2
Camere da letto: 3
Bagni: 2
Piano: 5

Proprietà simili

Apartament 3+1 me qira te “Kopshti Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
750 € / Mese
ID: PRO5991 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 160 m2 Piano: 5

Appartamento con tre camere da letto in affitto allo zoo

Tirana, Kopshti Zoologjik
700 € / Mese
ID: PRO5777 Camere: 3 Bagni: 1 Superficie: 120 m2 Piano: 3

Apartament 2+1 me qira pranë “Kopshtit Zoologjik”

Tirana, Kopshti Zoologjik
480 € / Mese
ID: PRO6428 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 62 m2 Piano: 2