• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 73 m2
  • Piano: 5

Apartament 1+1 në shitje në “Golem”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 72.57 m2 dhe neto prej 63.77 m2.

Apartamenti pozicionohet në katin e V-të të një objekti në ndërtim në fazë karabinaje.

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi të përbashkët, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon.

Kontaktoni për çmimin.

ID : PRO5816
Indirizzo: Golem
Città: Durrës
Zona: Golem
Prezzo:Contattare per prezzo
Superficie: 73 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 5

Proprietà simili

Due appartamenti in vendita a Golem

Golem, Golem
200,000 €
ID: PRO6659 Camere: 3 Bagni: 2 Superficie: 108 m2 Piano: 2

Appartamento con una camera da letto in vendita a Golem

Golem, Golem
66,100 €
ID: PRO6657 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 66.1 m2

Apartament 1+1 në shitje në Golem

Golem, Golem
74,190 €
ID: PRO6595 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 74 m2 Piano: 3