• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 62 m2
  • Piano: 6

Apartament 1+1 në shitje në “Univers City”

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 61.26 m2 dhe sipërfaqe neto 52.03 m2.

Ndodhet në katin e VI- të banim

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon

Objekti është i sapo përfunduar

Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj.

Në cmim përfshihet edhe një post parkimi

Cmimi i shitjes 64000 euro

ID : PRO5620
Indirizzo: Univers City
Città: Tirana
Zona: QTU
Prezzo:64,000 €
Superficie: 62 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 6

Proprietà simili

Apartament 2+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
74,990 €
ID: PRO5685 Camere: 2 Bagni: 1 Superficie: 90 m2 Piano: 2

Apartament 1+1 në shitje në “Univers City”

Tirana, QTU
49,530 €
ID: PRO5705 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 64 m2 Piano: 7

Apartament 2+1 në shitje në Univers City

Tirana, QTU
113,390 €
ID: PRO5971 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 133 m2 Piano: 2