• Camere da letto: 2
  • Bagni: 2
  • 97 m2
  • Piano: 4

Apartament 2+1+2 me qira në Rrugën “5 Maji”

Apartamenti ka një sipërfaqe 97 m2

Pozicionohet në katin e IV-t banim të një pallati të ri.

Organizohet në një dhomë ndenjie dhe kuzhinë në ambient të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare, dhe një ballkon.

Mundësi mobilimi.

I përshtatshëm për banim ose zyra.

Në çmim përfshihet edhe nje post parkimi.

Cmimi 450 euro/muaj

ID : PRO5603
Indirizzo: 5 maji
Città: Tirana
Zona: Rruga 5 Maji
Prezzo:450 €
Superficie: 97 m2
Camere da letto: 2
Bagni: 2
Piano: 4

Proprietà simili

Elite Properties 2