• Camere da letto: 21
  • Bagni: 7
  • 507 m2

Ambient me qira në Sauk buzë rrugës kryesore

Ndërtesa ka një sipërfaqe totale prej 507 m2 dhe organizohet në 3 kate si dhe një hapësirë parkimi për të paktën 12 automjete

Çdo kat është i përbërë nga 6 dhoma dhe një tualet

Ambienti është i përshtatshëm për një sërë biznesesh si: hotel, spital, bankë, ambasadë, shkollë, kopësht etj.

Gjendja e objektit është e rrënuar dhe ka nevojë për restaurim total.

Investimi që duhet ti bëhet do të njihet nga pronari.

Ndodhet shumë pranë rrugës kryesore, në një zonë të aksesueshme me dalje direkte në autostradën Tiranë-Elbasan.

Çmimi: 3500 euro/muaj

ID : PRO5594
Indirizzo: Sauk
Città: Tirana
Zona: Sauk
Prezzo:3,500 €
Superficie: 507 m2
Camere da letto: 21
Bagni: 7
Nelda Haxhiu