• Camere da letto: 0
  • Bagni: 0
  • 1830 m2

Tokë në shitje pranë “Liqeni Gjokaj”

Toka ka një sipërfaqe prej 1830 m2 dhe ndodhet te Liqeni Gjokaj me një pamje të mrekullueshme

Mund të përdoret për ndërtim vile

Toka është e pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi i shitjes 80 euro/m2

Total 146400 euro

ID : PRO5385
Indirizzo: Liqeni Gjokaj
Città: Vorë
Zona: Vorë
Prezzo:146,400 €
Superficie: 1830 m2
Camere da letto: 0
Bagni: 0

Proprietà simili

Bledar Sulollari