• Camere da letto: 1
  • Bagni: 1
  • 60 m2
  • Piano: 7

Apartament 1+1 në shitje pranë “Globe” Rruga e Kavajës

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 60 m2

Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, tualet dhe ballkon

Ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri

Apartamenti pozicionohet në një zonë lehtësisht që oforn të gjitha facilitet dhe ka akses në rrugët kryesore te kryeqytetit

Cmimi i shitjes 82500 euro

ID : PRO5295
Indirizzo: Globe, Rruga e Kavajes
Città: Tirana
Zona: Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
Prezzo:82,500 €
Superficie: 60 m2
Camere da letto: 1
Bagni: 1
Piano: 7

Proprietà simili

Viva Residence, bilocale in vendita

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
103,350 €
ID: PRO6787 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 68.9 m2 Piano: 2

Appartamento con due camere da letto in vendita presso "Riverside Residences"

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
176,498 €
ID: PRO6381 Camere: 2 Bagni: 2 Superficie: 126 m2 Piano: 7

Appartamento bilocale in vendita nel "Residence Viva"

Tirana, Pranë Qendrës Globe, Rr. e Kavajës
101,550 €
ID: PRO6377 Camere: 1 Bagni: 1 Superficie: 68 m2 Piano: 2